جمعه 4 فروردین 1396
پیامهای مناسبتی
 

پيام مديرعامل بانک سپه
چاپ
 
بسم الله الرحمن الرحیم


     همکاران ارجمند

     با سپاس به‌ پیشگاه خالق یکتا، در آستانه ورود به‌ سال جدید و گذر از روزهای واپسین سال 1394 هستیم. سالی که از سوی مقام معظم رهبری به‌ عنوان «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامیده شد. موجب افتخار و خرسندی است که این مهم در همه امور سرلوحه فعالیت‌های بانک در ارایه خدمات به‌مشتریان عزیز، تکریم ارباب رجوع، تعامل و همکاری مناسب با نهادها، سازمان‌ها و پشتیبانی از سیاست‌های اقتصادی-اجتماعی دولت محترم تدبیر و امید قرار گرفت.
     همکاران عزیز مستحضرند، در سالی که گذشت با توجه به‌شرایط و وضعیت اقتصادی کشور، دغدغه‌های اساسی مقامات اقتصادی کشور، عبور اقتصاد از شرایط رکود-تورمی و ایجاد رونق اقتصادی و تعادل در بازارهای پول و سرمایه بود.
     اینک که در ایام پایان سال قرار داریم بحمدالله نتایج تلاش‌ها و اتخاذ راهکارها و سیاست‌های کلان اقتصادی دولت محترم تدبیر و امید، به خروج سرافرازانه کشور از شرایط دشوار تحریم و کاهش چشمگیر نرخ تورم، بهبود وضعیت بازار سرمایه، کاهش معقول نرخ سپرده‌ها متناسب با واقعیت‌های اقتصادی کشور و فراهم شدن زمینه لازم برای رونق اقتصادی در سال 1395 انجامید.
     از سوی دیگر مساعی ارزشمند مقامات عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی برای خروج بانک سپه، نخستین بانک ایرانی از تحریم‌های نا عادلانه، شایسته قدردانی بوده و مدیران بانک به‌ نمایندگی از خانواده بزرگ شاغل و بازنشسته بانک سپه با ارج نهادن به‌ این اقدامات و تلاش‌ها، با انگیزه مضاعف و با بسیج تمامی ظرفیت‌های بانک برای رسیدن به‌ جایگاه واقعی خود، امیدوارند که با نقش‌آفرینی بانک در عرصه‌های اقتصادی-اجتماعی کشور، پاسخ شایسته و درخوری به‌ تلاش‌های انجام شده بدهند.
     در پایان ضمن تبریک سال جدید به‌ محضر همکاران عزیز شاغل و بازنشسته و مشتریان ارجمند بانک و همه هموطنان گرامی و قدردانی از تلاش‌ها و زحمات به‌ویژه ماه‌های پایانی سال و اعلام برنامه محوری بانک در سال 1395 و تأکید بر تلاش مضاعف برای وصول مطالبات غیرجاری، جمع آوری سپرده‌های ارزان‌قیمت، فروش اموال، املاک و دارایی‌های مازاد و بدون بازده بانک، تلاش برای تقویت امور رفاهی و معیشتی کلیه همکاران، سالی سرشار از سلامتی و بهروزی را برای همه عزیزان از درگاه احدیت‌ مسئلت دارم.

                                                                                             محمدکاظم  چقازردی