بانک سپه

پرچم ایران
سه شنبه 20 آذر 1397
مسیر جاری : صفحه نخست > خدمات > سایر خدمات بانک سپه

سایر خدمات
  
  
بانک سپه به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز خود درباره خدمات بانک، سیستم اطلاع رسانی گویا را طراحی و راه اندازی نموده است. هموطنان عزیز می توانند در تمام مدت شبانه روز با شماره تلفن 1557 تماس حاصل نموده و با راهنمایی سیستم رایانه ای، اطلاعات لازم در خصوص انواع خدمات بانکی، تسهیلات و سپرده ها، نشانی کامل شعب بانک سپه و نرخ ارزهای مختلف را به طور گویشی و مکتوب دریافت نمایند.

 

از آنجا که در هر سازمان، پاسخگویی به سئوالات و مشکلات ارباب رجوع در سر لوحه امور قرار دارد، سیستم پرسش و پاسخ بانک سپه به طور شبانه روزی آماده دریافت انتقادها و پیشنهادهای مشتریان و هموطنان گرامی می باشد. در سیستم پرسش و پاسخ، مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن 1557 و 88207221-021 وارد سیستم شده و بر اساس راهنمایی رایانه پرسش خود را مطرح نمایند. سیستم پس از ضبط پیام تماس گیرنده، شماره های جهت پیگیری بعدی ارائه می دهد. همچنین زمان تماس بعدی معین و مشتری در موعد مقرر ضمن تماس می تواند مستقیماً با شماره پیگیری اعلام شده، پاسخ خود را از رایانه دریافت نماید.

 

صندوق های اجاره ای صندوق هایی هستند که مشتریان می توانند برای نگهداری اشیاء قیمتی خود آنها را از بانک اجاره نمایند. بدین منظور دارا بودن یکی از انواع حسابهای جاری و یا پس انداز در یکی از شعب بانک سپه و تأیید و شناسایی مشتری توسط مسئولین شعبه الزامی است. پس از تکمیل فرم درخواست توسط مشتری و امضاء شرایط عمومی و قرارداد و نیز پرداخت ودیعه، کارت عضویت صندوق توسط بانک صادر و به مشتری ارائه می شود.

 

حساب سپید سپه
  
سامانه چکاوک
  
پرداخت سود سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی
حساب سپید سپه نوعی حساب عابربانک کوتاه‌مدت است که صرفاً ذینفعان سامانه فروش آرد بانک سپه از قبیل نانوایان، کارخانجات آرد و شرکتهای حمل و نقل افتتاح می‌شود.
از مزایای آن این است که می‌تواند به عنوان حساب پشتیبان برای شرکت‌های حمل و نقل و کارخانجات آرد قرار گیرد.

 

 
طرح سامانه مبادله الکترونیک چک (چکاوک)، طرحی است که تمامی مبادلات مربوط به چک‌های بانکی، بین شعب تمامی بانک‌ها به روش سیستمی صورت گرفته و زمان واریز وجوه به حساب مشتریان را به کمتر از 24 ساعت کاهش داده است.

 

بانک با دریافت کارمزد اندک پرداخت سود سهام شرکت‌ها را انجام می‌دهد. از مزایای این خدمت عدم مراجعه سهامداران به شرکت‌ها و دفاتر آنهاست به طوریکه بانک با شعبی که در سراسر کشور دارد، دسترسی سهام‌داران شرکت‌ها را برای دریافت سود سهام تسهیل نموده است.

 

نرم افزار جستجوگر و مسیریابی
  
کانال اطلاع رسانی
  
باشگاه مشتریان بانک سپه
نرم افزار جستجوگر و مسیریابی شعب بانک سپه ویژه تلفن های همراه هوشمند، اطلاعات کاملی در ارتباط با شعب این بانک در سراسر کشور را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. برخی از این امکانات عبارتند از: امکان جستجوی شعب براساس نام، کد شعبه و یا بخشی از نشانی محدوده مورد نظر، ارائه لیست شعب در شعاع موقعیت مکانی کاربر، امکان مشاهده مشخصات شعبه از جمله نشانی، تلفن تماس، نمابر، وجود دستگاه عابربانک، سیستم نوبت دهی صف، ارائه خدمات ارزی، صدور آنی کارت، اطلاعات مربوط به مدیریت شعب منطقه تحت سرپرستی هر شعبه و... .
به منظور اطلاع رسانی سریع و ارتباط بهتر، کانال رسمی بانک سپه در پیام رسانهای داخلی، برای مشتریان راه اندازی شد.
 
 
باشگاه مشتریان عرصه ای است برای افزایش تعاملات فی ما بین و مجالی است برای پاسخگویی بهنگام. پاسخگویی را با ایجاد کانالهای مختلف ارتباطی از جمله چت آنلاین، سامانه پیام باشگاه، تلفن، پست الکترونیکی و کانال تلگرام امکان پذیر کرده ایم و افزایش تعاملات را از طریق برگزاری جشنواره ها و طراحی مدلهای امتیازی.
نشانی اینترنتی باشگاه مشتریان بانک سپه: club.banksepah.ir