بانک سپه

پرچم ایران
پنجشنبه 3 خرداد 1397

سایر خدمات


بانک سپه به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز خود درباره خدمات بانک، سیستم اطلاع رسانی گویا را طراحی و راه اندازی نموده است. هموطنان عزیز می توانند در تمام مدت شبانه روز با شماره تلفن 1557 تماس حاصل نموده و با راهنمایی سیستم رایانه ای، اطلاعات لازم در خصوص انواع خدمات بانکی، تسهیلات و سپرده ها، نشانی کامل شعب بانک سپه و نرخ ارزهای مختلف را به طور گویشی و مکتوب دریافت نمایند.

 

از آنجا که در هر سازمان، پاسخگویی به سئوالات و مشکلات ارباب رجوع در سر لوحه امور قرار دارد، سیستم پرسش و پاسخ بانک سپه به طور شبانه روزی آماده دریافت انتقادها و پیشنهادهای مشتریان و هموطنان گرامی می باشد. در سیستم پرسش و پاسخ، مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن 1557 و 88207221-021 وارد سیستم شده و بر اساس راهنمایی رایانه پرسش خود را مطرح نمایند. سیستم پس از ضبط پیام تماس گیرنده، شماره های جهت پیگیری بعدی ارائه می دهد. همچنین زمان تماس بعدی معین و مشتری در موعد مقرر ضمن تماس می تواند مستقیماً با شماره پیگیری اعلام شده، پاسخ خود را از رایانه دریافت نماید.

 

صندوق های اجاره ای صندوق هایی هستند که مشتریان می توانند برای نگهداری اشیاء قیمتی خود آنها را از بانک اجاره نمایند. بدین منظور دارا بودن یکی از انواع حسابهای جاری و یا پس انداز در یکی از شعب بانک سپه و تأیید و شناسایی مشتری توسط مسئولین شعبه الزامی است. پس از تکمیل فرم درخواست توسط مشتری و امضاء شرایط عمومی و قرارداد و نیز پرداخت ودیعه، کارت عضویت صندوق توسط بانک صادر و به مشتری ارائه می شود.

 

حساب سپید سپه

سامانه چکاوک

پرداخت سود سهام شرکت‌های بورسی و فرابورسی
حساب سپید سپه نوعی حساب عابربانک کوتاه‌مدت است که صرفاً ذینفعان سامانه فروش آرد بانک سپه از قبیل نانوایان، کارخانجات آرد و شرکتهای حمل و نقل افتتاح می‌شود.
از مزایای آن این است که می‌تواند به عنوان حساب پشتیبان برای شرکت‌های حمل و نقل و کارخانجات آرد قرار گیرد.

 

طرح سامانه مبادله الکترونیک چک (چکاوک)، طرحی است که تمامی مبادلات مربوط به چک‌های بانکی، بین شعب تمامی بانک‌ها به روش سیستمی صورت گرفته و زمان واریز وجوه به حساب مشتریان را به کمتر از 24 ساعت کاهش داده است.

 

بانک با دریافت کارمزد اندک پرداخت سود سهام شرکت‌ها را انجام می‌دهد. از مزایای این خدمت عدم مراجعه سهامداران به شرکت‌ها و دفاتر آنهاست به طوریکه بانک با شعبی که در سراسر کشور دارد، دسترسی سهام‌داران شرکت‌ها را برای دریافت سود سهام تسهیل نموده است.