بانک سپه

پرچم ایران
سه شنبه 20 آذر 1397

کارت هدیه (Gift Card)
چاپ
 
     کارت هدیه سپه (Gift Card)

کارتی است نقدی و بی‌نام که با مبالغ معین صادر می‌شود و دارنده آن می‌تواند به دفعات دلخواه تا سقف موجودی کارت، اقدام به خرید کالا و خدمات از پایانه‌های فروش نصب شده در فروشگاه‌ها و مراکز تجاری و اداری اقدام نماید.
 
خدمات و مزایا:
 - کارت هدیه کارتی است بی‌نام و قابل انتقال به دیگران که واریز وجه به آن صرفاً هنگام فروش و به میزان دلخواه خریدار (حداقل100.000 و براساس دستورالعمل بانک مرکزی ج.ا.ا. حداکثر 5.000.000 ریال) انجام پذیرفته و قابل شارژ مجدد نمی‌باشد.
 - دارنده این کارت می‌تواند از کلیه خدمات دستگاه‌های عابربانک (ATM) و پایانه‌های فروش (POS) تمامی بانک‌ها (به جز خدماتی که منجر به واریز وجه به کارت می‌شود) و نیز همراه بانک (موبایل بانک) و خرید اینترنتی (به جز خدماتی که منجر به واریز وجه به کارت می‌شود، با استفاده از رمز دوم و کد اعتبارسنجی کارت، بدون نیاز به رمز اول) بهره‌مند گردد.
 - اعتبار کارت هدیه 12 ماه پس از زمان صدور است.
 - چنانچه کارت هدیه ای منقضی، مفقود، سرقت و یا رمز آن فراموش شود، صرفاً خریدار کارت یا وکیل قانونی ایشان می‌تواند با مراجعه حضوری به شعبه فروشنده کارت هدیه و ارائه مدارک شناسایی معتبر، تقاضای دریافت موجودی کارت را نماید. در خصوص هدایای اشخاص حقوقی نیز ارائه نامه‌ رسمی از سوی شخص حقوقی خریدار کارت (حاوی شماره کارت و نام فرد هدیه‌گیرنده) به شعبه فروشنده کفایت می‌نماید.
 - فروش کارت هدیه بدون کارمزد بوده و شعب فقط به میزان مبلغ شارژ کارت، از خریدار، وجه دریافت خواهند کرد.
 
سایر موارد:
با عنایت به دستورالعمل بانک مرکزی ج .ا.ا. مبنی بر غیرمجازبودن ارائه خدمات برداشت نقد و انتقال وجه به کارت‌های هدیه در بستر شتاب و عدم پذیرش این تراکنش‌ها در شبکه شتاب به استحضار می‌رساند، خدمات یاد شده (برداشت نقد و انتقال وجه) برای کارت‌‌های هدیه صادره بانک متبوع به صورت شتابی از روز شنبه مورخ 1395/05/02 ارائه نخواهد شد و خدمات موصوف برای کارت‌های هدیه سپه صرفاً از طریق دستگاه‌های عابربانک سپه قابل ارائه است. 
 

نمونه طرح های کارت هدیه:

هدیه

پیوند

گلهای داوودی زرد

گلهای بنفش

گلهای سفید


دوستی

مهربانی

شادی

خاطره

شمع و هدیه


گلهای رز