شنبه 18 اردیبهشت 1395

کارت هدیه
چاپ
 
     کارت هدیه

بانک سپه در راستای تنوع‌بخشی به خدمات قابل ارائه به مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان و ایجاد زمینه‌های مناسب برای جذب بیشتر منابع و ارتقاء سطح کمّی و کیفی خدمات نوین بانکی، از این پس «کارت هدیه سپه» به عنوان محصولی جدید به سبد خدمات بانک افزوده می‌شود.
 
ویژگی ها:
کارت هدیه کارتی است بی‌نام و قابل انتقال به دیگران که واریز وجه به آن صرفاً هنگام فروش و به میزان دلخواه خریدار (حداقل100.000 و براساس دستورالعمل بانک مرکزی ج.ا.ا. حداکثر 5.000.000 ریال) انجام پذیرفته و قابل شارژ مجدد نمی‌باشد.
دارنده این کارت می‌تواند از کلیه خدمات دستگاه‌های عابربانک (ATM) و پایانه‌های فروش (POS) تمامی بانک‌ها (به جز خدماتی که منجر به واریز وجه به کارت می‌شود) و نیز موبایل بانک و خرید اینترنتی (با استفاده از رمز دوم و کد اعتبارسنجی کارت، بدون نیاز به رمز اول) بهره‌مند گردد. کد اعتبارسنجی (CVV2) بر پشت کارت چاپ شده و رمز دوم از طریق دستگاه‌های عابربانک قابل دریافت است.
اعتبار کارت هدیه 36 ماه پس از زمان صدور است. چنانچه کارت هدیه ای منقضی، مفقود، سرقت و یا رمز آن فراموش شود، صرفاً خریدار کارت یا وکیل قانونی ایشان می‌تواند با مراجعه حضوری به شعبه فروشنده کارت هدیه و ارائه مدارک شناسایی معتبر، تقاضای دریافت موجودی کارت را نماید. بدین ترتیب شعب فروشنده کارت موظفند، در صورت تطبیق مشخصات وی با مندرجات فرم درخواست اولیه، موجودی کارت را به ایشان پرداخت نمایند. در خصوص هدایای اشخاص حقوقی نیز ارائه نامه‌ رسمی از سوی شخص حقوقی خریدار کارت (حاوی شماره کارت و نام فرد هدیه‌گیرنده) به شعبه فروشنده کفایت می‌نماید.
توجه: فروش کارت هدیه بدون کارمزد بوده و شعب فقط به میزان مبلغ شارژ کارت، از خریدار، وجه دریافت خواهند کرد.
 
 

نمونه طرح های کارت هدیه:

هدیه

پیوند

گلهای داوودی زرد

گلهای بنفش

گلهای سفید


دوستی

مهربانی

شادی

خاطره

شمع و هدیه


گلهای رز