شرایط تسهیلات و دریافت کارت خرید سپه
چاپ
 
     شرایط تسهیلات و دریافت کارت خرید سپه
 
در این طرح بانک سپه پس از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت‌های تراز اول عرضه کننده کالا با اولویت فروشندگان لوازم خانگی ایرانی نسبت به صدور کارت خرید سپه اقدام می‌نماید. این کارت با قابلیت خرید تا سقف 100 میلیون ریال می باشد که با مراجعه مشتری به شعبه و انعقاد قرارداد در قالب عقد مرابحه و سپردن تضامین لازم، شعبه مربوطه نسبت به صدور کارت اقدام می نماید.
این کارت‌ها تنها بر روی دستگاه‌های کارتخوانی که قبلاً توسط بانک در فروشگاه‌ها / نمایندگی‌های عرضه‌کنندگان طرف قرارداد بانک نصب شده اند قابل استفاده هستند.
در این طرح بانک کالای مورد نظر را به صورت نسیه از عرضه کنندگان عمده خریداری می نماید و از سوی دیگر دارندگان کارتهای خرید در صورت استفاده از کارتها در مهلت تعیین شده برای هر کارت و پس از دریافت صورتحساب خرید، وجه استفاده شده را به صورت اقساط 24 ماهه و با نرخ سود 14 درصد به بانک پرداخت می‌نماید.
 
شرایط و ضوابط:
1- داشتن صلاحیت فنی، اهلیت، حسن شهرت، سابقه کار و مراودات بانکی.
2-  متقاضی نباید در سیستم بانکی بابت این نوع تسهیلات، بدهی داشته باشد.
 
مدارک مورد نیاز :
1- تکمیل برگ درخواست.
2- ارائه اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی متقاضی.
3- ارائه مدارک احراز اشتغال و درآمد متقاضی و ضامنین.
 
سایر موارد:
 - مهلت استفاده مشتری از کارت خرید صادره صرفاً یک ماه پس از تاریخ صدور می باشد و در صورت عدم استفاده مشتری طی یک ماه اول، مهلت مذکور به صورت سیستمی و با برداشت کارمزد مربوطه (23.000 ریال) حداکثر به مدت یک ماه دیگر تمدید می شود.
 - دارندگان کارت جهت خرید کالا و استفاده از اعتبار تخصیصی صرفاً می توانند به فروشگاههای طرف قرارداد بانک سپه مراجعه نمایند.
 - شرح هر تراکنش جهت اطلاع از طریق پیامک به شماره تلفن همراه مشتری ارسال می شود .
 - صورتحساب مشتری به همراه تاریخ سررسید اولین قسط به همراه مبلغ آن هم به آدرس پست الکترونیک مشتری (در صورت وجود) و هم از طریق پیامک در اختیار وی قرار می گیرد و مشتری می بایست به محض دریافت و اطلاع از تاریخ سرسید اقساط نسبت به تسویه اقساط در سررسید های اعلامی اقدام نماید.
 - در صورت عدم دریافت صورتحساب ظرف مهلت یک هفته از تاریخ اتمام مهلت استفاده از کارت (یک ماه پس از تاریخ صدور) مراجعه مشتری به یکی از شعب بانک سپه جهت دریافت صورتحساب الزامی است.
 - کلیه وجوه مربوط به اقساط و کارمزدها می بایست به حساب پشتیبان معرفی شده در سیستم صدور کارت اعتباری واریز شود.
 

نمونه کارتهای خرید سپه:

تا سقف 50.000.000 ریال

تا سقف 100.000.000 ریال