تصویر عنوان صفحه

طرح کارت رالی کیش سپه

چاپ
طرح کارت رالی کیش سپه

کارت رالی کیش سپه به تمامی ثبت نام کنندگان «جشنواره رالی تور خانواده کیش» در سایت اینترنتی مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش» به نشانی www.rally-kish.ir تعلق می گیرد و نیز شامل کلیه امکانات و خدمات سایر کارتهای عابربانک کوتاه مدت می باشد.
 
شرایط استفاده:
1- بر اساس اعلام مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش»، امکانات و تخفیفات ویژه ای برای استفاده در جزیره کیش در اختیار دارندگان کارت، متناسب با امتیاز متعلقه به آنان قرار داده خواهد شد. این امتیازات بر اساس سود متعلقه به حساب محاسبه می شود و از طریق مؤسسه به مشتری اعلام می گردد.
2- دارنده این حساب ضمن بهره مندی از مزایای حساب قادر است تمام عملیات بانکی مربوط به حساب مانند دریافت و پرداخت وجوه نقد، انتقال وجه به سایر حسابهای متمرکز (عابربانک، جاری طلایی و...)، دریافت وجه حساب از دستگاههای خودپرداز، وصول چکهای واگذاری، دریافت صورت حساب و خرید کالا و خدمات با استفاده از کارت را به صورت شبانه روزی انجام دهد.
3- دارندگان این حساب علاوه بر دریافت خدمات از دستگاههای خودپرداز، می توانند با دریافت رمزهای اول و دوم از شعب، از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک سپه نیز (پرداخت قبوض، دریافت گردش حساب، انتقال وجه و...) در تمامی ساعات شبانه روز بهره مند گردند.

مدارک مورد نیاز :
1- ثبت نام در سایت www.rally-kish.ir و دریافت برگه چاپ شده تأییدیه ثبت نام.
2- ارائه اصل و تصویر کارت ملی یا اصل و تصویر شناسنامه به همراه شماره ملی و کدپستی.
3- تکمیل فرم درخواست در یکی از شعب متصل به شبکه پاس (جاری طلایی) ترجیحاً مجهز به دستگاه صدور آنی کارت.
 
سایر موارد :
تخصیص امتیازات تشویقی و چگونگی استفاده از تخفیفات قابل استفاده در جزیره کیش از سوی مؤسسه «جشنواره ها و مناسبتهای کیش» تعیین می گردد و بانک سپه هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت؛ لذا لازم است در صورت ایجاد هرگونه ابهام از این دست، مشتریان به سایت www.rally-kish.ir مراجعه نمایند.
نشانی وب سایت مؤسسه جشنواره  ها و مناسبت های کیش : www.tourismkish.com
نشانی وب سایت رالی کیش : www.rally-kish.ir
نشانی وب سایت سازمان منطقه آزاد کیش : www.kish.ir
 
حساب طرح «رالی کیش سپه» از نوع حسابهای متمرکز بانک سپه است. بنابراین دارنده این حساب می تواند از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک استفاده کند.

جستجوی شعب صادرکننده آنی کارتجستجوی شعب صادرکننده آنی کارت