اینترنت بانک سپهاینترنت بانک اینترنت بانک سپهباشگاه مشتریان
 • انگلیسی بانک سپه
 • جستجو
سه شنبه 19 فروردین 1399
تصویر عنوان صفحه

خدمات بورس، بازار سرمایه و سود سهام

   

خدمات بورس کالا خدمات بورس کالا خدمات بورس کالا


بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی،حضور و نقش آفرینی در حوزه بورس کالا و همراهی با فعالان بورس کالا را در زمره برنامه های دارای اولویت خود قرار داده است.در همین راستا با خدمات مالی و بانکی متنوع مفتخر است به عنوان یکی از بانک های عامل فعالان بورس کالا ارائه خدمت نماید.
خدمات قابل ارائه بورس کالا در کلیه شعبخدمات قابل ارائه بورس کالا در کلیه شعب
 • وکالتی نمودن حساب خریداران (دانلود فرم ایجاد حساب وکالتی)
 • تسویه حساب معاملات و واریز وجه به حساب عملیاتی شرکت بورس کالای ایران (حساب شماره 262333333305 نزد شعبه طالقانی غربی)
 • واریز وجوه ناشی از معاملات انجام شده در بورس کالا به حساب فروشندگان
 • ارائه خدمات ویژه کارگزاری از طریق شرکت کارگزاری بانک سپه
 • اعطای تسهیلات و صدور انواع ضمانت نامه و گشایش اعتبارات اسنادی برای فعالان بورس کالا
با عنایت به نقش بسیار مهم و تأثیرگذار بورس کالا در بخش تولیدی کشور از طریق شفاف سازی معاملات و قیمت ها، حذف واسطه های غیرضروری و مبادله آزاد بین خریداران و فروشندگان،بانک سپه اعطای تسهیلات با نرخ های ترجیحی به مشتریان را در قالب بسته اعتباری بورس کالا با ویژگی های زیر ارائه می نماید:
 • میزان تسهیلات: برقراری حد سالیانه و اعطای تسهیلات تا 80 درصد ارزش معاملات
 • نرخ تسهیلات: بر اساس مدت بازپرداخت و میانگین مانده حساب وکالتی
 • دوره بازپرداخت: کوتاه مدت
فرم درخواست فعالسازی خدماتفرم درخواست فعال سازی خدمات ویژه حساب وکالتی برای معاملات بورس کالای ایران

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت خدمات بورس کالا به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور مراجعه و یا با اداره کل بازاریابی (شماره تلفن 84433180-021) تماس حاصل نمایید.

ثبت نام معاملات ثبت نام معاملات برخط (آنلاین) سهام از طریق شعب منتخب ثبت نام معاملات
معاملات بر خط (Online Trading) امکان دسترسی سریع، آسان و مطمئن سرمایه گذاران به سیستم های معاملات بازارهای اوراق بهادار به صورت اینترنتی و غیرحضوری می باشد. در معالات بر خط، کلیه عملیات اعم از ارسال سفارش های خرید و فروش و عملیات بانکی (واریز و دریافت وجه) از طریق اینترنت به صورت لحظه ای انجام می پذیرد. در این فرآیند سرمایه گذار (مشتری) مستقیماً و بدون دخالت کارگزار، سفارش های خرید و فروش خود را از طریق بسترهای امن اینترنتی به هسته معاملات ارسال می نماید.

مزایا و ویژگی هامزایا و ویژگی ها
تمامی سفارش های ثبت شده تو سط سرمایه گذار در سیستم معاملات، توسط کارگزاری کنترل و در صورت مغایرت با دستورالعمل معاملات برخط مراتب سریعاً به مشتری اطلاع رسانی می شود و از انجام سفارش مذکور جلوگیری به عمل می آید. همچنین همراه با ارسال سفارش مشتری از طریق رایانه به سیستم معاملات، به صورت لحظه ای با بانک مشتری ارتباط برقرار شده و معادل وجه خرید، در حساب مشتری مسدود می گردد و به محض انجام سفارش خرید، وجه مذکور به حساب کارگزاری واریز می شود. همچنین در صورت عدم انجام سفارش خرید، وجه مورد نظر از حالت مسدود خارج می شود.

شرایط و ضوابطشرایط و ضوابط
 • از الزامات معامله آنلاین، دارا بودن حساب متمرکزی است که به نفع کارگزار مربوط وکالتی شده است؛ لذا مشتریان متقاضی انجام معاملات برخط اوراق بهادار می بایست نسبت به افتتاح حساب متمرکز کوتاه مدت، قرض الحسنه پس انداز و جاری بدون دسته چک در یکی از شعب منتخب ارائه دهنده خدمت اقدام و یا یکی از حساب های موجود مشتری به عنوان حساب وکالتی اعلام شود.
 • شرایط سنی لازم جهت افتتاح حساب حداقل 18 سال و برای انجام معاملات برخط دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم الزامی است.
 • همچنین مشتری می بایست با توجه به قانون مبارزه با پولشویی و آیین نامه ها و دستورالعمل های مرتبط بانک احراز هویت شده و مورد تأیید قرار گیرد.
سایر موارد
سایر مواردسایر موارد
خدمت مذکور در فاز اول توسط شعب: مرکزی مشهد (شاخص 24)، اسدآبادی بندرعباس، (شاخص 1015)، مرکزی رشت (شاخص 12)، مرکزی کرمانشاه (شاخص 20) و میدان طالقانی بیرجند (شاخص 1578) ارائه و سپس به سایر مدیریتهای شعب مناطق تسری خواهد یافت. برای فاز دوم ارائه خدمات کارگزاری از طریق شعب و باجه های بانک مستقر در شرکت هایی که سهام و یا محصولات آنها در بورس اوراق بهادار و یا بورس کالا معامله می شوند، شامل: باجه ایران خودرو (شاخص )، باجه آلومینیوم ایران (شاخص )، باجه فولاد مبارکه اصفهان (شاخص )، شهرک صنعتی نیشابور (شاخص)، آلومینیوم سازی اراک (شاخص )، شهرک صنعتی توس مشهد (شاخص )، مرکزی قم (شاخص ) و مرکزی گرگان (شاخص )، انجام می پذیرد.

پرداخت سود سهام پرداخت سود سهام شرکتهای بورسی و فرابورسی پرداخت سود سهام


ارائه خدمت پرداخت سود سهام به شرکت های سهامی بورسی و فرابورسی یکی از خدماتی است که در راستای قرارداد منعقده با شرکتهای مذکور و ارائه اطلاعات مدنظر سهامداران و سپس اطلاع رسانی زمان شروع عملیات پرداخت از سوی شرکت در بازه زمانی مربوطه، سهامداران آن شرکت می توانند با مراجعه به شعب سراسر کشور این بانک، سود سهام واریزی خود را دریافت نمایند و یا به حساب مدنظر انتقال دهند.
خدمات و مزایا خدمات و مزایا
 • بانک سپه تجربه و سابقه درخشان در ارائه خدمت یاد شده به شرکت های متقاضی را داراست و از سالهای گذشته تاکنون با شرکت های سهامی بورسی و فرابورسی زیادی در این حوزه همکاری و عاملیت پرداخت سود سهام آنها را به عهده داشته است.
 • امکان مراجعه سهامداران شرکت های سهامی بورسی و فرابورسی جهت گرفتن سود سهام مربوطه با وجود بیش از 1600 شعبه و باجه این بانک در سراسر کشور فراهم می باشد.
شرایط و ضوابط
 • با توجه به عدم نیاز به معرفی شماره حساب از سوی سهامداران، استفاده از این خدمت بخصوص برای شرکت هایی که به دلیل پراکندگی جغرافیایی و تعداد زیاد سهامداران، امکان معرفی شماره حساب از سوی سهامداران مروبطه مقدور نیست; بسیار راهگشا می باشد.
شرایط و ضوابط شرایط و ضوابط
 • سهامداران می توانند در بازه زمانی اعلام شده از سوی شرکت با مراجعه به هریک از شعب این بانک در سراسر کشور با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و پس از احراز هویت و تأیید اصالت سهامدار، سود سهام خود را دریافت نمایند.
 • شماره شناسایی تعریف شده مربوط به هر سهامدار در سیستم شعب، همان کدملی و یا هر شماره شناسایی که از سوی شرکت ذیربط به آن سهامدار اختصاص داده شده است می باشد.
 • سهامداران مراجع کننده در صورت عدم اطلاع به منظور آگاهی از شماره شناسایی خود می بایست با واحد امور سهام شرکت ذیربط تماس برقرار نمایند.
سایر موارد سایر موارد
 • نشانی اینترنتی سازمان بورسی اوراق بهادار www.seo.ir
 • نشانی اینترنتی شرکت مدیریت فناوری بورس تهران www.tsetmc.com
 • نشانی اینترنتی سامانه اطلاع رسانی ناشران کدال www.codal.ir