تصویر عنوان صفحه

سایر خدمات

 
سامانه های اطلاع رسانی
مرکز ارتباط با مشتریان
بانک سپه به منظور صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان جهت دریافت اطلاعات مورد نیاز خود درباره خدمات بانک، سیستم اطلاع رسانی گویا را طراحی و راه اندازی نموده است. هموطنان عزیز می توانند در تمام مدت شبانه روز با شماره تلفن 1557 تماس حاصل نموده و با راهنمایی سیستم رایانه ای، اطلاعات لازم در خصوص انواع خدمات بانکی، تسهیلات و سپرده ها، نشانی کامل شعب بانک سپه و نرخ ارزهای مختلف را به طور گویشی و مکتوب دریافت نمایند.


سامانه پرسش و پاسخ
از آنجا که در هر سازمان، پاسخگویی به سئوالات و مشکلات ارباب رجوع در سر لوحه امور قرار دارد، سیستم پرسش و پاسخ بانک سپه به طور شبانه روزی آماده دریافت انتقادها و پیشنهادهای مشتریان و هموطنان گرامی می باشد. در سیستم پرسش و پاسخ، مشتریان می توانند از طریق شماره تلفن 1557 و 88207221-021 وارد سیستم شده و بر اساس راهنمایی رایانه پرسش خود را مطرح نمایند. سیستم پس از ضبط پیام تماس گیرنده، شماره های جهت پیگیری بعدی ارائه می دهد. همچنین زمان تماس بعدی معین و مشتری در موعد مقرر ضمن تماس می تواند مستقیماً با شماره پیگیری اعلام شده، پاسخ خود را از رایانه دریافت نماید.


کانال اطلاع رسانی رسمی بانک در پیام رسان های داخلی
به منظور اطلاع رسانی سریع و ارتباط بهتر، کانال رسمی بانک سپه در پیام رسانهای داخلی، برای مشتریان راه اندازی شد.
پیام رسان ایتا پیام رسان بله پیام رسان سروش پیام رسان ویسپی
ایتا بله سروش ویسپی

سامانه های بانکی
سامانه چکاوک
طرح سامانه مبادله الکترونیک چک (چکاوک)، طرحی است که تمامی مبادلات مربوط به چک‌های بانکی، بین شعب تمامی بانک‌ها به روش سیستمی صورت گرفته و زمان واریز وجوه به حساب مشتریان را به کمتر از 24 ساعت کاهش داده است.


باشگاه مشتریان بانک سپه
باشگاه مشتریان عرصه ای است برای افزایش تعاملات فی ما بین و مجالی است برای پاسخگویی بهنگام. پاسخگویی را با ایجاد کانالهای مختلف ارتباطی از جمله چت آنلاین، سامانه پیام باشگاه، تلفن، پست الکترونیکی و کانال تلگرام امکان پذیر کرده ایم و افزایش تعاملات را از طریق برگزاری جشنواره ها و طراحی مدلهای امتیازی.
نشانی اینترنتی باشگاه مشتریان بانک سپه:club.banksepah.ir


حساب سپید سپه
حساب سپید سپه نوعی حساب عابربانک کوتاه‌مدت است که صرفاً ذینفعان سامانه فروش آرد بانک سپه از قبیل نانوایان، کارخانجات آرد و شرکتهای حمل و نقل افتتاح می‌شود. از مزایای آن این است که می‌تواند به عنوان حساب پشتیبان برای شرکت‌های حمل و نقل و کارخانجات آرد قرار گیرد.


صندوق امانات اجاره ای
صندوق های اجاره ای صندوق هایی هستند که مشتریان می توانند برای نگهداری اشیاء قیمتی خود آنها را از بانک اجاره نمایند. بدین منظور دارا بودن یکی از انواع حسابهای جاری و یا پس انداز در یکی از شعب بانک سپه و تأیید و شناسایی مشتری توسط مسئولین شعبه الزامی است. پس از تکمیل فرم درخواست توسط مشتری و امضاء شرایط عمومی و قرارداد و نیز پرداخت ودیعه، کارت عضویت صندوق توسط بانک صادر و به مشتری ارائه می شود.