منوی کنار صفحه
بستن منو
تصویر عنوان صفحه

شرايط و مقررات استفاده از وب سايت بانک سپه

چاپ

این وب سایت شرایط توافق استفاده قانونی و خدمات بانک سپه را به شما ارائه می دهد، بنابراین قبل از هر چیز ابتدا نکات لازم زیر را بخوانید :
 
 رفع مسئولیت رفع مسئولیت :
- تنها دو سایت www.banksepah.ir و www.ebanksepah.ir به عنوان وب سایت های رسمی بانک سپه معرفی می شوند.
- کلیه اطلاعات قابل دسترسی فقط به عنوان اطلاعات عمومی می باشد و مبنای تصمیم گیری تجاری نیست.
- قابل ذکر است که اطلاعات جمع آوری شده تقریبی و خلاصه شده هستند و ممکن است به مرور زمان تغییر پیدا کنند.
- اگر چه که آمار و اطلاعات این وب سایت از صحت معینی برخوردارند اما در حقیقت ممکن است این اطلاعات دقیق نباشند.
- بانک سپه در قبال از بین رفتن اطلاعات و یا هرگونه خسارتی چه مستقیم و چه غیر مستقیم هیچگـونه مسئولیتی را نمی پذیرد و تضمینی در برابر اطلاعات اقتصادی و موثق یا به روز را نمی دهد.
- بانک سپه برای ورود هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم از جمله خسارات خاص اتفاقی یا خسارات متعاقب را که از طریق استفاده این وب سایت نمی پذیرد. بنابراین در صورت ورود هرگونه خسارت به هر دلیل که ناشی از هرگونه نارسایی، خطا، نقص، اشتباه، بی دقتی و غیره که در اثر استفاده از این وب سایت و یا مطالب و اطلاعات و سرویس های آن یا هرگونه در دسترس نبودن این وب سایت یا بخشی از آن را بانک سپه قبول مسئولیت نخواهد کرد.
- به خاطر داشته باشید که جمع کردن هرگونه اطلاعات از این وب سایت یا مسئولیت خودتان می باشد و بانک سپه خسارتهای مستقیم یا غیر مستقیم به وجود آمده به هردلیل را نمی پذیرد و اگر از این طـــریق دچار ویروس کامپیوتری شوید از مسئولیت بانک سپه خارج است.
- پیوند و ارتباط با سایر وب سایت هایی که در این وب سایت گرد آورده شده صرفا ً برای اطلاع رسانی و راحـتی شما استفاده کننده محترم می باشد و بانک سپه هیچگونه مسئولیتی را در قبال استفاده از آن را به عهده نخواهد گرفت و این دلیل بر تأیید مطالب گنجانده شده نمی باشد.
- بانک سپه هیچگونه نامه الکترونیک را در این وب سایت تأیید نکرده و همچنین تضمین در قبال لیست نامه های الکترونیکی که از طریق اینترنت باشد نمی کند.
- از مشتریان گرامی موکداً درخواست می گردد که از هرگونه مراجعه و یا درج اطلاعات حساب یا کارت خود در وب سایت های متفرقه و ناشناس که عمدتاً دارای آدرس های به ظاهر معتبر و مانوس هستند، خودداری کنند تا از عواقب ناگوار آن پرهیز شود.
 
 جبران خسارت جبران خسارت :
در صورتیکه شما باعث وارد آوردن خسارت مستقیم یا غیر مستقیم به بانک شوید بدینوسیله شما متعهد می شوید که این خسارتها را به طور کامل پرداخت نمایید.

 تغییر و خاتمه دادن تغییر و خاتمه دادن :
بانک سپه می تواند بدون هیچگونه دلیل و اطلاعی سرویس دهی از این وب سایت راخاتمه دهد و ایــن کار بدون هیچگونه هشدار قبلی صورت خواهد گرفت.

 اختیارات استفاده شما اختیارات استفاده شما :
- مطالب این وب سایت ها را بخوانید.
 - با این وب در تماس باشید. مطالب آن را منتشر کنید، بازسازی نمایید منوط به اینکه منبع و مأخـــذ مطالب ذکر شود و متن آنها دستکاری نشود از آنها برای سود شخصی یا تجاری استفاده نگردد.

 حفظ حریم خصوصی حفظ حریم خصوصی :
بانک سپه حریم خصوصی شما در قبال این سایت را موارد زیر می داند :
- استفاده کننده از این وب سایت می تواند بدون دادن هیچگونه اطلاعاتی درباره خود گزارشهای مالی منتشر شده را بخواند.
- اگر استفاده کننده، مشخصات خود را از قبیل نام، نشانی، پست الکترونیک، تلفن و فاکس را در اختیار این سایت قراربدهد بانک سپه بدون اجازه، این مشخصات را در اختیار اشخاص حقیقی و یا حقوقی خارج از بانک سپه قرار نخواهد داد؛ مگر در مواردیکه بر طبق قانون مکلف بر انجام آن باشد و کلیه این اطلاعات را بــه طور امنیتی و محرمانه نزد خود محفوظ می دارد.

تصویر عنوان صفحه

توافق نامه سطح خدمات (Service Level Agreement) تارنمای اطلاع رسانی بانک سپه

چاپ


هدف از این توافقنامه سطح خدمت (SLA) این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط بانک سپه برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.
این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های بانک سپه را در صورت لزوم مشخص می‌کند.

 رفع مسئولیت مسئولیت و تعهدات :
1- این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما مشتریان گرامی از طریق مراجعه به بخش «ارتباط با ما» و یا برای ثبت شکایات از طریق «سامانه جامع ثبت و رسیدگی به شکایات مشتریان» به صورت تمام وقت و در 7 روز هفته و 24 ساعت روز، دارا می باشد.
2- مراجعین، به محض ثبت درخواست با اطلاعات کامل، کد پیگیری برای درخواست کننده ایجاد می شود و از طریق این کد می توانند نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایند.
3- حوزه پاسخگویی میز خدمت برای اطلاع و راهنمایی مراجعین از خدمت های الکترونیکی و غیرالکترونیکی راه اندازی گردیده است. همچنین جهت ارتباط با هر یک از مسئولان بانک به صفحه اختصاصی هر واحد سازمانی بانک سپه مراجعه فرمایید. نظرات سازنده شما برای افزایش کیفیت ارائه خدمات بانک سپه و در صورت لزوم اصلاح فرآیندها مؤثر خواهد بود.
4- این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس مراجعین گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی اطلاع رسانی خواهد شد.
5- تمامی تغییرات و به روز رسانی های تارنمای اطلاع رسانی بانک سپه بدون خارج شدن تارنما از دسترس خواهد بود، اما در صورت نیاز این کار در خارج از وقت اداری و روزهای تعطیل انجام خواهد شد.
6- در صورت تمایل برای بهبود کیفیت ارائه خدمات در این تارنما خواهشمند است در نظرسنجی تارنما بانک سپه شرکت فرمایید.