منوی کنار صفحه
بستن منو
تصویر عنوان صفحه

طرح 100 در 100

چاپ
مشتریان گرامی؛
دوره اجرای این طرح به پایان رسیده است.
طرح 100 در 100
 
طرح 100 در100 بر اساس پیش‌بینی، قابلیت جذب طیف وسیعی از مشتریان (اشخاص حقیقی) را به دلیل سپرده‌گذاری با ودیعه مناسب 000ر000ر25 ریال و امکان بهره مندی کلیه دارندگان حساب از تسهیلات خرید خودرو یا کالای مصرفی بادوام، دارا می‌باشد. در طرح یاد شده، علاوه بر اعطای تسهیلات، به سپرده‌های تودیعی مشتریان، سود سپرده کوتاه‌مدت شش ماهه، مطابق نرخ ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا. پرداخت خواهد شد که در مقایسه با طرح‌های مشابه سایر بانک‌ها از مزیت‌ بیشتری برخوردار است.
زمان اعطای تسهیلات یکسال می باشد و بر این اساس در نخستین دوره قرعه کشی طرح در آذرماه سال جاری، 25 درصد از سپرده‌گذاران و شش ماه پس از آن در خرداد ماه سال 91، 25 درصد بعدی سپرده‌گذاران مشمول دریافت تسهیلات 70 میلیون ریالی خرید خودرو شده و 50 درصد باقی مانده آنها در آذرماه سال 91، از تسهیلات 30 میلیون ریالی خرید کالا بهره‌مند خواهند شد. شایان ذکر است با عنایت به کاهش زمان‌ اعطای تسهیلات، سپرده های تودیعی افرادی که از محل این طرح تسهیلات دریافت نموده‌اند، پس از تسویه تسهیلات، به آنها مسترد خواهد شد.
همچنین در طرح مذکور تمامی سپرده‌گذاران از شانس یکسان، به طور تصادفی (Random) و بدون جایگذاری مجدد، برای بهره‌مندی از هر یک از تسهیلات ذکر شده برخوردار هستند و کلیه سپرده‌گذاران در پایان، از تسهیلات موضوع طرح، حداکثر تا دو فقره (در صورت داشتن 2 فقره حساب) استفاده خواهند کرد که بر همین اساس طرح، 100در100 نامگذاری گردید.
 
دوره زمانی طرح :
این طرح تا تاریخ 30/8/90 با مبلغ ثابت 000ر000ر25 ریال تمدید شده و نخستین قرعه‌کشی طرح در آذر ماه سال جاری انجام می‌پذیرد. لازم به ذکر است به محض تکمیل مدارک مورد نیاز توسط برندگان قرعه کشی و پس از احراز شرایط اخذ تسهیلات وفق ضوابط اعتباری، تسهیلات مورد نظر به نامبردگان پرداخت خواهد شد. تکرار طرح برای دوره های آتی منوط به بررسی‌های لازم و اخذ مجوز از هیأت محترم مدیره می‌باشد.
 
شرایط و ضوابط:
الف- افتتاح حساب:
1- به منظور بهره‌مندی از مزایای این طرح، امکان افتتاح سپرده کوتاه‌مدت شش ماهه به مبلغ ثابت 000ر000ر25 ریال قابل تمدید تا زمان تسویه تسهیلات، صرفاً به نام اشخاص حقیقی به صورت انفرادی با رعایت دقیق کلیه شرایط افتتاح حساب سپرده های سرمایه‌گذاری، فراهم می‌باشد.
2- هر شخص حقیقی صرفاً مجاز به افتتاح حداکثر 2 فقره حساب به نام خود خواهد بود. چنانچه شخصی بیش از 2 فقره حساب افتتاح نماید، حسابهای مازاد در قرعه کشی شرکت داده نمی‌شود.
3- سود علی‌الحساب سپرده مذکور مطابق نرخ‌ سود سپرده شش ماهه ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا. (در زمان افتتاح و یا تمدید سپرده)، به صورت ماهانه محاسبه و واریز می‌گردد.

     توجه: استرداد سپرده در خصوص مشتریانی که تسهیلات دریافت کرده‌اند، منوط به تسویه تسهیلات دریافتی بوده و تابع ضوابط و مقررات بستن سپرده‌ سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت شش ماهه می‌باشد.

4- بهره‌مندی از این طرح جهت استفاده از تسهیلات خرید خودرو و کالا وفق مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا برای همکاران بانکی نیز مجاز است.
5-حساب‌هایی که مشمول دریافت تسهیلات شده‌اند در قرعه‌کشی‌های بعدی شرکت داده نمی شوند و قرعه‌کشی بر مبنای تعداد سپرده‌های باقی‌مانده طرح انجام می‌شود.
ب- اعطای تسهیلات
1- شرایط و نرخ سود تسهیلات در این طرح، بر اساس سیاست‌ها و ضوابط اعتباری ابلاغی از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا در زمان اعطای تسهیلات خواهد بود.
2- حداکثر مدت زمان بازپرداخت، برای تسهیلات خرید خودرو 48 ماه و برای تسهیلات خرید کالا 36 ماه در نظر گرفته شده است.
3- تضمین تسهیلات طرح شامل وثایق مورد قبول بانک خواهد بود و در صورت معرفی ضامن، یک نفر ضامن معتبر کافی است.
4- پرداخت تسهیلات در این طرح، منوط به تداوم سپرده و عدم کاهش مبلغ آن است، لذا هیچ‌گونه تعهدی خارج از ضوابط یادشده، برای پرداخت تسهیلات، متوجه بانک نمی‌باشد.
5- برندگان قرعه کشی از تاریخ اعلام بانک، حداکثر شش ماه مهلت استفاده از تسهیلات را خواهند داشت. این مهلت با موافقت بانک، برای یک دوره شش ماهه دیگر قابل تمدید است.
6- حداکثر دو فقره تسهیلات غیرهمسان (خودرو و کالا) به سپرده‌گذارانی که دارای 2 فقره حساب می‌باشند، پرداخت خواهد شد.
7- با عنایت به اینکه اعطای تسهیلات همسان به یک شخص مجاز نمی‌باشد. بر این اساس:
الف. چنانچه هر 2 فقره حساب سپرده گذار، به حکم قرعه، مشمول دریافت 2 فقره تسهیلات 70 میلیون ریالی (خرید خودرو) گردد، سپرده گذار می‌تواند صرفاً از یک تسهیلات خودرو و یک تسهیلات کالا به نام خود استفاده نماید، در غیر این صورت می‌تواند یک فقره از تسهیلات خرید خودرو را به نام خود دریافت نموده و تسهیلات خودرو دیگر را با تأیید بانک به غیر انتقال دهد.

ب. چنانچه هر 2 فقره حساب سپرده گذار، مشمول دریافت 2 فقره تسهیلات 30 میلیون ریالی (خرید کالا) گردد،‌ سپرده گذار می‌تواند از یک فقره تسهیلات 60 میلیون ریالی در قالب تسهیلات خرید خودرو استفاده نماید، در غیر این صورت می‌تواند یک فقره از تسهیلات خرید کالا را به نام خود دریافت نموده و دیگری را با تأیید بانک به غیر انتقال دهد.
توجه: بدیهی است مهلت انتقال و دریافت تسهیلات در مجموع بیش از یکسال نخواهد بود.
8- هر یک از برندگان تسهیلات موضوع طرح در صورت عدم احراز شرایط دریافت تسهیلات می‌توانند تسهیلات خود را ضمن تکمیل فرم انتقال با موافقت بانک به غیر واگذار نموده و در صورت واگذاری امتیاز تسهیلات به افراد مذکور، ارجح است سپرده‌گذار به عنوان ضامن، نسبت به امضای قرارداد اعطای تسهیلات اقدام نماید. بدیهی است استرداد سپرده در صورتی مجاز خواهد بود که دریافت کننده جدید تسهیلات همزمان اقدام به افتتاح یک فقره سپرده جدید  به مبلغ 25.000.000 ریال تا پایان دوره طرح نماید.

 
مدارک مورد نیاز:
1- تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب (اخذ یک قطعه عکس، مهر و اثر انگشت از افراد بیسواد).
2- ارائه اصل و تصویر کارت ملی به همراه اصل و تصویر شناسنامه.
 
فرم های طرح: