تصویر عنوان صفحه

سفرکارت ملی

چاپ
سفرکارت ملی

به منظور ترویج فرهنگ گردشگری در کلیه ایام سال و استفاده شاغلین و بازنشستگان سازمانها و شرکتها و مؤسسات از تسهیلات ویژه مهمانسراها، هتلها، آژانسهای مسافرتی و سایر مراکز گردشگری، سفرکارت ملی توسط بانک سپه به عنوان تنها بانک عامل این پروژه ملی صادر می گردد.
سفرکارت ملی یکی از انواع کارتهای بانکی است که برای پرداخت هزینه های مرتبط با سفر در محل پذیرندگان این کارت (شامل تمامی مراکز گردشگری که پایانه فروش بانک سپه در آنها نصب شده و قبلاً به دارندگان سفر کارت توسط سازمان های ذیربط آنها اطلاع رسانی شده است)، قابل استفاده است.

خدمات و مزایا:
1- عدم نیاز به حمل پول نقد در سفرهای برون شهری برای پرداخت هزینه های سفر (هتل، خرید و...)
2- استفاده از تخفیفات هتلها، مهمانسراها و کلیه مراکز گردشگری که در طرح سفرکارت ملی عضویت داشته و پایانه های فروش بانک سپه در محل آنها نصب می باشد.
3- امکان شارژ سفرکارت توسط دارندگان آن از طریق واریز نقدی در شعب و انتقال وجه از سایر حسابهای متمرکز در درگاه های اینترنت و تلفن همراه.
4- امکان رزرو اینترنتی هتلها، مهمانسراها و سایر مراکز گردشگری از طریق سایت سفرکارت ملی به نشانی www.safarcard.ir برای دارندگان سفرکارت.
5- امکان آگاهی از مانده حساب سفرکارت از طریق پایانه های فروش بانک سپه منصوبه در مراکز گردشگری، شعب بانک سپه، اینترنت، تلفن همراه و تلفنبانک. 

شرایط استفاده:
سفرکارت صرفاً با ارائه درخواست سازمان /شرکت /مؤسسه متقاضی به شرکت سفرکارت ملی و با معرفی شرکت اخیرالذکر به بانک صادر می شود و در پایانه های فروش بانک سپه منصوبه در مراکز گردشگریِ عضو طرح مزبور، قابلیت برداشت وجه جهت پرداخت هزینه سفر را دارد.
شایان ذکر است امکان برداشت نقدی و قابلیت کارکرد در شبکه شتاب برای سفرکارت ملی وجود ندارد. دارندگان سفرکارت می توانند برای دریافت رمز استفاده از خدمات غیرمالی درگاه های اینترنت بانک، تلفنبانک و همراه بانک (مانند: رویت مانده حساب، صورتحساب)، با اصل و تصویر کارت ملی (یا اصل و تصویر شناسنامه به همراه شماره ملی و کدپستی)، به یکی از شعب بانک سپه مراجعه نمایند.

سایر موارد :
این حساب از نوع حسابهای متمرکز بانک سپه است. بنابراین دارنده این حساب می تواند از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک استفاده کند.

جستجوی شعب صادرکننده آنی کارتجستجوی شعب صادرکننده آنی کارت
نمونه طرح های سفرکارت ملی:

سفرکارت سفرکارت
پاسخگویی سفر کارت ملی

سفرکارت سامانه گویا 42643 - 021
تلفن تماس شرکت 88660015 - 021
نمابر 88772860 - 021
پورتال اطلاع رسانی www.safarcard.ir
رزرواسیون اینترنتی www.reserviran.net
پست الکترونیکی info@safarcard.com
مشاهده پرسشهای متداول در مورد سفر کارت ملی
نشانی: تهران، خیابان ولی عصر ، مقابل سه راه توانیر ، کوچه شمس ، شماره 3
کدپستی : 1516746313