تصویر عنوان صفحه

بن‌كارت

چاپ
بن کارت

بانک سپه با ارائه راه حل هایی به سازمانها و شرکتها در نظر دارد روش سنتی ارائه تسهیلات رفاهی به کارکنان آنها را با روش مبتنی بر فناوری اطلاعات جایگزین نماید. در این راستا محصول بنکارت به عنوان محصولی جایگزین با بن های کاغذی و کمکهای غیرنقدی شرکتها و سازمانها معرفی شده و در سبد خدمات بانک قرار گرفته است.

خدمات و مزایا:
- صدور بن کارت با درخواست سازمان / شرکت / مؤسسه از طریق مراجعه به هر یک از شعب بانک و تکمیل فرم درخواست و انعقاد قرارداد لازم امکان پذیر است.
- بن کارتها برای کلیه کارکنان تابعه سازمان، یک بار صادر و طبق برنامه زمانبندی مدنظر سازمان ذیربط، در فواصل متوالی شارژ می شود و دارندگان می توانند موجودی آن را به دفعات و هر بار به میزان دلخواه تا سقف موجودی کارت خرج کنند.
- بن کارت قابلیت استفاده بر روی تمام پایانه های فروش شبکه بانکی کشور را داراست اما دارنده کارت نمی تواند از حساب بن کارت خود به صورت نقدی برداشت نماید.
- مانند سایر کارتهای الکترونیکی دارای رمز مخصوص هستند که این امر از سوء استفاده در صورت مفقودی کارت جلوگیری خواهد کرد.
- امکان دریافت مانده و گردش حساب بن کارت و تغییر رمز آن علاوه بر دستگاه های خودپرداز از طریق سامانه های تلفنبانک، بانکداری اینترنتی و همراه بانک سپه فراهم است.
- امکان خرید کالا و خدمات از طریق درگاه اینترنت و تلفنبانک پس از دریافت رمز دوم برای دارندگان کارت مذکور میسر خواهد شد.
- رمز اول بلافاصله توسط شعبه روی پاکت مخصوص رمز صادر و به مشتری تحویل می‌شود و رمز دوم بسته به درخواست مشتری، از طریق دستگاه‌های عابربانک ارائه و یا به شماره تلفن همراه اعلام شده توسط وی به صورت پیامک ارسال می‌گردد.

سایر موارد : این حساب از نوع حسابهای متمرکز بانک سپه است. بنابراین دارنده این حساب می تواند از خدمات سامانه های بانکداری اینترنتی، تلفنبانک و همراه بانک استفاده کند.

جستجوی شعب صادرکننده آنی کارتجستجوی شعب صادرکننده آنی کارت